Informace o společnosti

Prádelna Azuro s.r.o. vznikla v roce 2013 jako regionální poskytovatel prádelenských služeb pro Plzeňský kraj.

Naše společnost nabízí komplexní prádelenské služby, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky z řad hotelů a restaurací. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, vyjdeme maximálně vstříc potřebám velkého hotelu stejně jako běžné domácnosti. Díky ručnímu zpracování veškerého sortimentu pro nás není vaše prádlo anonymní.

Prioritou je pro nás kvalita - vzhledem k systému několika kontrol jsme schopni provést opravné praní a předat prádlo v nejlepší kvalitě.

Stále se rozvíjíme, modernizujeme, inovujeme používané postupy a zvyšujeme kvalitu poskytovaných služeb. V roce 2016 jsme naši prádelnu vybavili novou žehlící linkou od belgické firmy LAPAUW. Eliminovali jsme tím na minimum lidský faktor a prádlo je vymandlováno ve vysoké kvalitě. V současné době jsme jediná prádelna v Plzeňském kraji, která může nabídnou tak vysoký standard.

Naši zákazníci jsou naši partneři, ctíme jejich přání a potřeby, snažíme se vycházet jim maximálně vstříc a vždy pružně reagovat na jejich požadavky. Máme i vlastní sny a cíle. Vybudovat stabilní společnost v oboru praní prádla, která bude mít pevnou pozici na trhu, spokojenost zákazníků s našimi službami a především spokojenost vlastních zaměstnanců.

Logo Asociace prádelen a čistíren

Logo Facebook

© Prádelna Azuro 2024 - všechna práva vyhrazena  |  Nakládání se soubory cookies
Realizace: Jaroslav Stýblo